Hosting WWW za darmo do każdej strony

na dobry początek nie płać przez rok za utrzymanie

Zamów stronę www - Hosting gratis

Dla każdego klienta który wykona u nas swoje www, proponujemy roczne utrzymanie strony na naszym serwerze współdzielonym. Jest to opcja odpowiednia na start. Pozwala oszczędzić czas i pieniądze oraz gwarantuje pomoc z naszej strony w przypadku awarii.

Decydując się na wykonanie projektu strony internetowej w naszej firmie możesz liczyć na wsparcie w podejmowaniu decyzji od samego początku. Będziesz zaskoczony jak wiele trudnych decyzji Cię ominie.

Pomożemy Ci:

 1. Wybrać nazwę domeny internetowej.
  Jest szereg zasad, którymi trzeba się kierować. Większość z nich jest oczywista ale niektóre jak np. wybór rozszerzenia czy właściwe skojarzenia są mniej jasne.
  Pomogliśmy w różnych kreacjach więc chętnie podzielimy się naszą wiedzą w tej dziedzinie.
 2. Wybrać dostawcę wybranej nazwy (cena domeny oraz jej niezawodność zależą od tego)
  To również mało oczywista kwestia. Z domeny (nazwy) strony korzysta się przez wiele lat. Dlatego też należy pamiętać o wyborze możliwie najbardziej korzystnej, ale również sprawdzonej i pewnej opcji. Mamy za sobą wiele zakupów oraz transferów nazw domen, więc tu również możesz na nas liczyć.
 3. Usługę hostingu która przechowa dane Twojej nowej strony oraz pocztę e-mail.
  Kluczowa kwestia dla pozycji, wygody i bezpieczeństwa obecności Twojej firmy w internecie. Trzeba umiejętnie podejść do wyboru oferty.