UWAGA ZMIANA ADRESU FIRMY- OD 30.04.2019 JESTEŚMY NA PRZEMYSŁOWEJ 4- BUDYNEK STOREX

etapy realizacji

kolportażu

ETAPY REALIZACJI KOLPORTAŻU

Jeżeli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia na kolportaż ulotek w Olsztynie lub okolicach, realizacja zamówienia będzie następowała według poniższego harmonogramu:

  1. Zamawiają Państwo (osobiście, telefoniczne, poprzez email lub za pośrednictwem naszej strony internetowej) dystrybucję ulotek, uwzględniając ich: ilość, wielkość, nakład oraz rejony kolportażu. Na podstawie zebranych danych podpisujemy umowę o świadczenie kolporterskich usług reklamowych.
  2. Dostarczamy do Państwa firmy fakturę, opiewającą na 100% wartości zlecenia.
  3. Po otrzymaniu wpłaty oraz materiałów reklamowych (istnieje możliwość transportu materiałów reklamowych naszymi samochodami), zaczynamy pracę zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  4. Każdorazowo i codziennie, przeprowadzamy kontrolę wewnętrzną (zapraszamy Państwa przedstawiciela do uczestniczenia w niej).
  5. W terminie do 3 dni od zakończenia kolportażu, wysyłamy do Państwa Raport uwzględniający rejony, gdzie rozprowadziliśmy materiały reklamowe.

Harmonogram jest orientacyjny, negocjowalny i ustalany każdorazowo indywidualnie z klientem. Nie ma dwóch identycznych akcji promocyjnych.

OFERTYPROMOCYJNE