Kolportaż ulotek w Olsztynie

Dlaczego wybrać

Kolportus

Szukasz firmy która zajmie się roznoszeniem Twoich ulotek w Olsztynie?

Własnie znalazłeś!!!
Jesteśmy OLSZTYŃSKĄ firmą wyspecjalizowaną w tego rodzaju kampaniach reklamowych. Planowanie dystrybucji oraz wszystkie działanie możesz osobiście koordynować z naszymi pracownikami w Olsztynie. Tylko do nas możesz przyjść po kompleksową obsługę przy najwyższym poziomie kontroli dystrybucji. Jeśli zlecałeś kolportaż innym firmom i nie byłeś zadowolony – sprawdź nasze usługi.

Pamiętaj o trzech rzeczach:
1. Tylko ulotki rozniesione w 100 % mogą dać jakikolwiek efekt w postaci zwrotu zainwestowanych pieniędzy.
2. Tylko kontrolowany kolportaż daje pewność prawidłowego wykonania usług i zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie.
3. Tylko nasza firma od początku działa w Olsztynie i od zawsze jej głównym zadaniem jest przyniesienie Ci jak największego zwrotu zainwestowanych pieniędzy. Zdajemy sobie sprawę z tego że jedynie Twój sukces pozwoli nam zarobić w perspektywie dłuższej niż jeden kolportaż na czym bardzo nam zależy.

Rozpoczynając z nami współpracę, możesz liczyć na nasz profesjonalizm oraz kompleksową obsługę, począwszy od projektu ulotki, poprzez jej wydruk aż po kolportaż.

Przejmiemy wszystkie Twoje obowiązki związane z dystrybucją ulotek. Zorganizujemy plan kolportażu, wyliczymy i zoptymalizujemy jego koszt oraz przeprowadzimy kontrolę jakości pracy naszych ludzi. Chętnie udostępnimy możliwość wspólnej kontroli rozniesionych rejonów.

Podpowiemy Ci:
– Gdzie roznosić materiały reklamowe,
– Jak ma wyglądać Twoja ulotka, aby wzbudzała zainteresowanie,
– Jaki jest całkowity koszt reklamy w zaproponowanym przez Ciebie rejonie,
– Jakie techniki warto użyć, aby Twoja ulotka nie wylądowała w koszu z innymi,
– Jak wyeksponować Twoją ulotkę, aby była bardziej widoczna niż ulotka konkurencji.

Jesteśmy elastyczni; jeśli kolportaż jest bardzo pilny – wykonamy go z dużym priorytetem. Jeśli chciałbyś zaoszczędzić, planując kampanie z wyprzedzeniem – zapytaj o taką możliwość naszego pracownika.